Taisyklės

Užsakymai

Jeigu užsakymas turi būti pristatytas ne jums, o kažkam kitam, pažymėkite varnele ir užpildykite laukelius esančius po užrašu "Siųsti kitu adresu". Jei norite siųsti anonimiškai, nepildykite savo adreso. Tokiu atveju ant voko ar siuntos bus nurodytas "Išsiųsiu už tave" adresas. Jei norite, kad jūsų adresas būtų nurodytas kaip siuntėjo, parašykite jį laukeliuose po savo vardo, pavardės ir el.pašto adreso. Primenu, kad adresą galite nurodyti tik esantį Lietuvoje.

Po užsakymo į savo el. paštą gausite užsakymo informaciją. Atidžiai peržvelkite ją ir įsitikinkite, ar neįsivėlė klaidų. Jeigu kažką norite pataisyti, susisiekite su manimi kaip galite greičiau. Užsakymai pradedami vykdyti iškarto nuo apmokėjimo gavimo ir yra išsiunčiami per 2-3  (užsakius atviruką) ar per 3-4 (užsakius plakatus, kalendorius) darbo dienas. Atvirukų dirbtuvės dirba nuo pirmadienio iki penktadienio išskyrus šventines dienas. Kai atvirukas yra pakeliui į paštą Jūs į savo el.paštą, nurodytą užsakant, gausite nuotrauką, kurioje matysite, kaip paruoštas užsakymas ir sąskaitą faktūrą.

Šiuo metu yra siūlomi tik vienos rūšies (tokie kaip čia) juodi rėmeliai (A3) ir balti rėmeliai (A4).

Apmokėjimas

Apmokėti galite banko pavedimu naudojantis duomenimis, gautais į el.paštą po užsakymo arba per Paypal sistemą. Primenu, kad naudojantis Paypal sistema, jums pakaks naudotis savo banko kortele.

Pristatymas

Atvirukai yra siunčiami pirmenybiniu neregistruotu siuntimu.

Plakatai ir kalendoriai yra siunčiami pirmenybiniu registruotu siuntimu.

Plakatai ir kalendoriai, pirkti su rėmeliu, yra siunčiami suvynioti į pakavimo popierių bei supakuoti tarp kartono lakštų. 

Visi laiškai ir siuntos yra išsiunčiami jūsų nurodytu adresu. Jei nurodėte neteisingą adresą ir laiškas ar siunta nukeliavo ne tam, kam reikėjo arba grįžo pas mane, aš už tai atsakomybės neprisiimu. Pakartotinai galėsiu išsiųsti tą patį užsakymą jums apmokant 50% užsakymo sumos. Jeigu vokas ar siunta nukeliavo ne ten dėl mano klaidos užrašant adresą, nedelsiant persiųsiu iš naujo vos tik išsiaiškinsim klaidą. Jeigu vokas prapuls dėl neaiškių priežasčių (pasiklys pašte ar pan.) aš už tai atsakomybės neprisiimu, bet taip pat pakartosiu užsakymą už 50% mokestį. Primenu, kad laiškai siunčiami pirmenybiniu neregistruotu paštu (siekiant sumažinti paslaugos kainas). Siuntos (plakatai ir kalendoriai) siunčiami registruotu pirmenybiniu paštu ir išsiųstus jūs gausite siuntos registracijos numerį. Kilus nesklandumams dėl siuntos keliavimo, šis kodas leis mums išsiaiškinti priežastis.

Norėdami atsiimti užsakymą Kaune, įvykdykite jį iki galo, apmokėkite pagal gautus nurodymus ir susisiekite su manimi el.paštu mandriushop@gmail.com arba telefonu 8 624 86762. Sutarsime, kurioje vietoje ir kokiu laiku galėsite atsiimti užsakymą.

Grąžinimas

Jeigu dėl kažkokių priežasčių gautas plakatas ar kalendorius (išskyrus tuos, kurie buvo kurti jums ar koreguoti pagal jūsų pageidavimus) jums nepatiko, galite jį grąžinti atgal man per 14 dienų nuo siuntos gavimo. Grąžinimo siuntimo išlaidas turėsite apmokėti jūs. Grąžinamas gali būti tik savo prekinės išvaizdos ir pakuotės nepraradęs plakatas, lygiai tokios pačios būklės, koks buvo jums išsiųstas.

Jeigu turite kažkokių klausimų, nesivaržydami susisiekite su manimi!